Tieto zásady používania súborov cookies a podobných technológií sa vzťahujú na webovú stránku
AutoskolaMuzik.SK, Mgr. Vladimír Mužík – Autoškola, 920 56 Dvorníky č. 816.

Tieto zásady používania súborov cookies a podobných technológií sa vzťahujú na webovú stránku
AutoskolaMuzik.SK, Mgr. Vladimír Mužík – Autoškola, 920 56 Dvorníky č. 816.

Čo sú súbory cookies?

Jednotlivé stránky portfólia používajú cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Na našich webových stránkach používame nasledovné typy súborov cookies:

Nevyhnutné cookies, potrebné pre prevádzku našich webových stránok (napríklad cookies, ktoré umožňujú prihlásiť sa do bezpečných sekcií našej webovej stránky),
Výkonové cookies, umožňujú analyzovať, akým spôsobom pracujete s našimi stránkami. Tie možno využiť na zlepšenie a zjednodušenie použiteľnosti našich webových stránok. Údaje, ktoré súbory cookies zbierajú, sú agregované a anonymné.
Funkčné cookies, si pamätajú voľby za účelom zlepšenia používateľského komfortu. Tým umožnia webovej stránke prispôsobiť pre vás obsah alebo zapamätať si vaše preferencie (napríklad voľbu jazyka).Údaje, ktoré súbory cookies zbierajú, vás osobne neidentifikujú.
Súbory cookies, ktoré používame, nepoškodzujú váš počítač a nie je možné ich použiť na zhromažďovanie vašich osobných údajov.

Pre niektoré funkcie v rámci našich webových stránok používame ako dodávateľa tretiu stranu, napríklad video vložené zo služby YouTube alebo prepojenia na túto službu. Tieto videá alebo prepojenia (akýkoľvek iný obsah od dodávateľov z tretej strany) môžu obsahovať súbory cookies tretej strany, a preto by ste si informácie o používaní takýchto súborov cookies mali prečítať v zásadách informácie o používaných súboroch cookies príslušnej tretej strany.

Ako môžem súbory cookies kontrolovať alebo vymazať?

Väčšina prehliadačov prijíma súbory cookies automaticky. Ak súbory cookies nechcete používať, budete ich musieť aktívne odstrániť alebo zablokovať. Ak odmietnete používanie súboru cookies, budete stále schopní navštíviť naše webové stránky, ale niektoré funkcie nemusia fungovať správne. Pokiaľ si tak prajete urobiť, môžete zvoliť možnosť odmietnuť či blokovať súbory cookies zmenou nastavenia vášho internetového prehliadača. Pre viac informácií využite nápovedu vášho internetového prehliadača.